Nowy news

• autor: orzelek1, 2013-11-11 16:15

Tak piszą na stronie Topu 54 o mecz z Orłem

SZCZĘŚLIWY REMIS W CZEMIERNIKACH.

Wczoraj odbyła sie ostatnia kolejka w lidze BOZPN juniorów[ A klasa]. Dotychczasowy bezapelacyjny lider pojechał do Czemiernik. Po rozgromieniu 13-0 w poprzedniej kolejce wicelidera nasi zawodnicy poczuli się jak mistrzowie świata, Pewność siebie i brak koncentracji widać było już podczas rozgrzewki. Miejscowi zawodnicy, silni fizycznie walczyli do upadłego, widząc niemrawe poczynania naszych zawodników. Na nierównym boisku trudno było wykazać swoją przewagę techniczną, a brak waleczności i ambicji w spotkaniu ze starszymi i bardziej zmotywowanymi rywalami jest po prostu niedopuszczalny. W pierwszej połowie oddaliśmy tylko jeden celny strzał w światło bramki[ piłka ledwo doleciało do rąk bramkarza.] Strzałów niecelnych było jak na lekarstwo. Przeciwnicy widząc nasza niemoc z minuty na minutę coraz śmielej atakowali i około 20 minuty objęli zasłużone prowadzenie. Do przerwy gospodarze powinni prowadzić 2-0 ale " Sachar"naprawił swój błąd przy wprowadzeniu piłki do gry i efektownie obronił strzał rywala. Druga połowa nie przyniosła poprawy gry a wprowadzeni na boisko piłkarze nie odmienili oblicza lidera. Zmiana ustawienia około 55 min. na bardzo ofensywne 3-4-3 spowodowała,że gospodarze przeprowadzali bardzo groźne kontrataki. Całe szczęście, że celowniki mieli kiepsko nastawione, albo dobrze interweniował Łukasz Bierdziński. My z kolei stworzyliśmy sobie tylko dwie sytuacje, ale ani "Kali" ani jeden z braci Kobyliński nie trafili w światło bramki. Na 3 min. przed końcem na uderzenie z ok. 18 m. zdecydował się " Litwa" i piłka wylądowała w samym okienku bramki gospodarzy, dzięki czemu udało się uratować niezasłużony remis 1-1. Bez wpadek i w miarę ambitnie w naszej drużynie zagrali jedynie " Kapi"[ pisownia fonetyczna], strzelec bramki oraz Bierdziński. Pełniący obowiązki trenera W. Krzystanek