LKS ORZEŁ CZEMIERNIKI - strona nieoficjalna

• autor: orzelek1, 2014-04-03 20:43

Sparing

Tornado Branica Wohyń - Orzeł Czemierniki 4 - 0

Ten mecz okazał się dramatem w wykonaniu naszej drużyny. Wyglądaliśmy  jakby pierwszy raz spotkało się 11 ludzi na boisku. Brakowało asekuracji, podopwiedzi ze strony kolegów. Na tak dużym bosku nasi zawodnicy nie potrafli umiejętnie przeprowadzać składnych akcji. Gra była bardzo indywidualana i szarpana. Brakowało u cześci zawodników woli walki, gry ciałem, czy zwykłego podbiegnięcia do przeciwka. Młosi rywale pokazli, że ambicją i wolą walki można wygrać mecz bez większego problemu. Panowie żeby wygrać jakiś mecz należy podejść do każdego spotkania z należytą powagą. Zamaist piwa przed meczem skupcie się na rywalu. Brakowało dziś klilku chłopaków  co było wiadać na boisku ale jesli będzecie zbierać się na mecze to w lidze powinno być zdecydowanie lepiej. Życzę powodzenia z Agrosportem.

Skład Orła: Nogal - Selamach Kornacki, Hryniewicki, Ozonek, - Gruba, Sobieszek Ł., Kania, Sobieszek W., - Łoziński, Gadzała

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.